09 12 2022

TABELA: Partizan 65, Čukarički 64, Crvena zvezda 63, Grafičar 51, Rad 33, Teleoptik 31, Zemun 31, Brodarac 27, Voždovac 25, Radnički (NB) 22, OFK Beograd 18, Ada 9, Radnički (O) 6.

ŠAMPION – Partizan, igrao za prvaka na nivou Srbije i osvojio prvo mesto

ISPAO: Radnički (O), Internacional odustao.

NOVI ČLANOVI: 011 i Ole

 

PIONIRI – LISTA STRELACA

41 – Cvetković Mihajlo (ČUKARIČKI DOO)

32 – Jovanović Dušan (PARTIZAN)

22 – Đorđević Luka (CRVENA ZVEZDA) Tošić Davorin (RFK GRAFIČAR)

20 – Mitrović Stefan (ČUKARIČKI DOO)

18 – Bakić Miloš (CRVENA ZVEZDA) Batrićević Ilija (PARTIZAN)

15 – Ilić Teodor (CRVENA ZVEZDA) Maksimović Andrija (RFK GRAFIČAR) 14 – Ivanović Vukašin (ZEMUN) Tegeltija Uroš (ČUKARIČKI DOO)

13 – Vukojević Veljko (CRVENA ZVEZDA) Živanović Mateja (RAD)

12 – Perišić Đorđe (BRODARAC)

11 – Pavković Bugarski Uroš (RADNIČKI (NB)) Ćuk Uroš (PARTIZAN) Mitrović Nikola (FK VOŽDOVAC)

10 – Ahmetović Viktor (PARTIZAN) Alilović Zoran (PARTIZAN) Nikolić Luka (PARTIZAN)

9 – Katanić Mihajlo (CRVENA ZVEZDA)

8 – Đorđević Stefan (ČUKARIČKI DOO) Vasilić Aleksa (RFK GRAFIČAR) Žagar Dušan (CRVENA ZVEZDA) Zorić Relja (ZEMUN)

7 – Đorđević Vanja (TELEOPTIK) Petrović Uroš (PARTIZAN) Prokopijević Mateja (ČUKARIČKI DOO) Stamenković Andrej (TELEOPTIK) Ugrešić OgnJen (PARTIZAN) Veselinović Strahinja (FK VOŽDOVAC)

6 – Džonić Luka (ZEMUN) Mitić Andrej (ADA) Totić Dženis (PARTIZAN)

5 – Čolović Aleksa (BRODARAC) Đorđević Andrija (FK VOŽDOVAC) Dumić Petar (ZEMUN) Gvero Uroš (RADNIČKI (NB)) Konyaev Grigory (ČUKARIČKI DOO) Mandić Marko (ADA) Mladenović Andrej (CRVENA ZVEZDA) Petrović Mihajlo (TELEOPTIK) Petrović Andrej (CRVENA ZVEZDA) Prelević Bojan (OFK BEOGRAD) Živadinović Matija (RAD)

4 – Bogdanović Stefan (RADNIČKI (NB)) Čudić Nikola (BRODARAC) Dimitrijevski Luka (RAD) Došlov Dušan (PARTIZAN) Grujić Mladen (RFK GRAFIČAR) Janković Dimitrije (ČUKARIČKI DOO) Makević Dušan (RFK GRAFIČAR) Marković Mateja (ČUKARIČKI DOO) Mišić OgnJen (RFK GRAFIČAR) Nikolić Nikola (RADNIČKI (O)) Pantić Konstantin (RFK GRAFIČAR) Pavlović Matija (RADNIČKI (O)) Tošić Luka (FK VOŽDOVAC) Vuletić Andrej (RADNIČKI (NB))

3 – Antonić Vanja (RAD) Ašković Matija (ČUKARIČKI DOO) Bajramović Eldin (TELEOPTIK) Filipović Filip (FK VOŽDOVAC) Halabrin Filip (OFK BEOGRAD) Iliev Leon (TELEOPTIK) Kerić Stefan (BRODARAC) Kršljanin Konstantin (FK VOŽDOVAC) Maica Mihajlo (RAD) Mihajlović Andrija (RADNIČKI (NB)) Obrić RelJa (PARTIZAN) Ostojić Mateja (RFK GRAFIČAR) Pantić Aleksa (RADNIČKI (O)) Paunović Boris (ČUKARIČKI DOO) Popović Andrej (PARTIZAN) Raičević Andreja (OFK BEOGRAD) Zafirov Lazar (BRODARAC) Zirojević Mateja (ČUKARIČKI DOO) Zokić Vanja (ADA)

2 – Adamović Aleksa (ČUKARIČKI DOO) Arandjelović Miloš (ČUKARIČKI DOO) Ašanin Aljoša (FK VOŽDOVAC) Bojović Petar (RAD) Cerović Aleksa (CRVENA ZVEZDA) Ćipranić Nemanja (CRVENA ZVEZDA) Cvetković Đorđe (RFK GRAFIČAR) Gačić Nikola (CRVENA ZVEZDA) Ilić Vuk (RADNIČKI (O)) Ilić Mihajlo (PARTIZAN) Kahrović Omer (PARTIZAN) Kostić Dimitrije (FK VOŽDOVAC) Kovačević Luka (ADA) Krnjaja Aleksa (BRODARAC) Kulić Rastko (TELEOPTIK) Lekić Filip (TELEOPTIK) Lunić Stefan (RADNIČKI (NB)) Nikolić Lazar (ZEMUN) Radoičić Mateja (BRODARAC) Radovanović David (TELEOPTIK) Ramadani Alek (CRVENA ZVEZDA) Rosić Milan (RADNIČKI (O)) Simijonović Stefan (RADNIČKI (O)) Stojković Strahinja (RFK GRAFIČAR) Suvodolac Miloš (RAD) Vasilić Mihailo (ČUKARIČKI DOO) Vlaisavljević Andrej (BRODARAC) Žerajić Kosta (ZEMUN)

1 – Aničić Stevan (OFK BEOGRAD) Antić Ognjen (OFK BEOGRAD) Antonijević Stefan (CRVENA ZVEZDA) Atanasijević Stevan (TELEOPTIK) Babić Pavle (ČUKARIČKI DOO) Bačanin Andrej (ČUKARIČKI DOO) Božović Ivan (FK VOŽDOVAC) Čaprić Andrej (RAD) Dekić Andreja (OFK BEOGRAD) Dobrašinović Milan (PARTIZAN) Dragačević Veljko (FK VOŽDOVAC) Dragojević Vanja (PARTIZAN) Filipović Uroš (RAD) Goljić Mihailo (RADNIČKI (O)) Golubović Darko (FK VOŽDOVAC) Gudelj Stefan (CRVENA ZVEZDA) Ilić Dimitrije (CRVENA ZVEZDA) Isidorović Marko (ZEMUN) Kamenko Dušan (ADA) Makaji Andrija (PARTIZAN) Maksimović Mihajlo (RAD) Manojlović Petar (RFK GRAFIČAR) Mićić Luka (PARTIZAN) Miladinović Nemanja (ADA) Milenković Stefan (OFK BEOGRAD) Milenović Ognjen (OFK BEOGRAD) MilJković Marko (PARTIZAN) Milosavljević Jovan (BRODARAC) Milosavljević Veljko (RFK GRAFIČAR) Milutinović Petar (BRODARAC) Mladenović Stefan (ČUKARIČKI DOO) Nenadović Matija (RADNIČKI (O)) Nešić Ognjen (RADNIČKI (O)) Nikolić Andrej (TELEOPTIK) Nikolić Andrija (RADNIČKI (NB)) Petrović Luka (ČUKARIČKI DOO) Petrović Đorđe (CRVENA ZVEZDA) Popović Petar (RFK GRAFIČAR) Radivojević Strahinja (TELEOPTIK) Radujko Aleksa (ADA) Rakić Vasilije (OFK BEOGRAD) Rančić Andrej (RADNIČKI (NB)) Šnicer Viktor (FK VOŽDOVAC) Stanojević Stefan (ADA) Stojanović Aleksa (RADNIČKI (NB)) Stojanović Viktor (RFK GRAFIČAR) Tašovski Vasil (ČUKARIČKI DOO) Tegeltija Dragan (ČUKARIČKI DOO) Teofilović Ognjen (BRODARAC) Ugljanin Afan (BRODARAC) Vasić Ignjat (TELEOPTIK) Vlahović Miloš (OFK BEOGRAD) Vojčić Luka (RAD) Vortić Mateja (ČUKARIČKI DOO) Zorić Luka (ZEMUN)

1 – AUTOGOL – Bajić Stefan (RADNIČKI (NB)) Pavković Bugarski Uroš (RADNIČKI (NB) Spasojević Uroš (RADNIČKI (O)

2022 Web powered by Infostil agency, Omladinske lige Srbije Sva prava zadrzana