09 12 2022

TABELA: Ada 78, OFK Beograd 77, Voždovac 70, IMT 64, Sinđelić 60, Radnički (NB) 57, Lokomotiva 43, Kolubara 38, BSK Borča 37, Ole 37, 011 35, Studentski grad 35, DIF 29, Radnički (O) 17, BSK (Bat) 16, Bežanija 4.

ŠAMPION – Ada igrala baraž sa Petrikom i plasirala se u Kadetsku ligu Srbije

ISPALI: Dif, Radnički (O),  BSK Batajnica i Bežanija

NOVI ČLANOVI: BASK, Grafičar, Internacional se vratio iz Omladinske lige Srbije

KADETI – LISTA STRELACA

37 – Jović Petar (OFK BEOGRAD)

36 – Luković Miloš (IMT)

25 – Kuzmanović David (ADA)

23 – Brašić Luka (ADA) Cimeša Vigor-Viliam (RADNIČKI (NB))

21 – Rustić Alija (OFK BEOGRAD)

20 – Lepojević Janko (LOKOMOTIVA)

19 – Đorđević Veljko (RADNIČKI (NB)) Nešić Veljko (ADA)

17 – Ristić Filip (IMT)

16 – Andrijić Luka (SINĐELIĆ) Ćirović Mateja (OLE) Stamenović Danilo (OLE) 15 – Krsteski Ognjen (011) Milovanović Milan (STUDENTSKI GRAD) Nenezić Dušan (BSK)

14 – Luković Đorđe (OFK BEOGRAD) Stanojević Uroš (011)

13 – Bogdanović Milan (FK VOŽDOVAC) Janković Luka (BEŽANIJA)

12 – Adamović Nemanja (OFK BEOGRAD) Emini Elvis (BSK) Hrnjaz Lazar (OFK BEOGRAD) Kolarević Milan (SINĐELIĆ) Sekulić StrahinJa (IMT)

11 – Pavlovski Milutin (BSK) Radisavljević Stevan (DIF) Tejić Nikola (RADNIČKI (NB))

10 – Đukanović Uroš (FK VOŽDOVAC) Todorović Aleksandar (SINĐELIĆ) Živanović Luka (KOLUBARA) Živanović Danilo (FK VOŽDOVAC)

9 – Bjelajac Andrej (OFK BEOGRAD) Dražović Mateja (STUDENTSKI GRAD) Đurić Stefica (FK VOŽDOVAC) Knežević Danilo (ADA)

8 – Đorđević Ilija (ADA) Đorđević Aleksandar (ADA) Đurić Stefan (LOKOMOTIVA) Grujić Sergej (011) Ljubisavljević Nikola (STUDENTSKI GRAD) Maravić Marko (LOKOMOTIVA) Popović Đorđe (DIF) Radumilo Veljko (RADNIČKI (NB))

7 – Perić Matija (DIF) Antić Aleksa (DIF) Birovljev Stevan (IMT) Branković Aleksa (RADNIČKI (O)) Civrić Gavrilo (SINĐELIĆ) Grujić Veljko (OLE) Ivanović Sergej (KOLUBARA)

6 – Bojović Mateja (RADNIČKI (O)) Đurić Ognjen (ADA) Lazarević Aleksandar (KOLUBARA) Mandić Saša (KOLUBARA) Milentijević Boško (OFK BEOGRAD) NedelJković Nikola (STUDENTSKI GRAD) Nikolić Janko (FK VOŽDOVAC) Oborina Aleksa (ADA) Perović Luka (KOLUBARA) Petrović Uroš (BSK) Rankić OgnJen (KOLUBARA) Tirnanić Stefan (SINĐELIĆ) Vanevski Marko (011)

5 – Anđelić Pavle (IMT) Knežević Lazar (SINĐELIĆ) Kostić Lav (IMT) Madžgaljević David (DIF) Mitrović Andrija (BSK) Pavlović Matija (RADNIČKI (NB)) Pejić Đorđe (011) Peković Veljko (RADNIČKI (O)) Radusin Nemanja (STUDENTSKI GRAD) Stojković Ivan (LOKOMOTIVA)

4 – Stjepanović Nikola (RADNIČKI (O)) Đurđević Danilo (IMT) Ergarac Ognjen (OLE) Grozdanić Andreja (IMT) Ilić Aleksa (LOKOMOTIVA) Jeremić Mateja (STUDENTSKI GRAD) Jović Bojan (OFK BEOGRAD) Marković Stevan (KOLUBARA) Marušić Nemanja (OFK BEOGRAD) Puzović Luka (FK VOŽDOVAC) Selenić Stefan (LOKOMOTIVA) Srećković Aleksa (FK VOŽDOVAC) Stameski Nikola (STUDENTSKI GRAD)

3 – Božović Ognjen (IMT) Carić Marko (BSK 1925) Dimić Dušan (011) Đurđević Nemanja (OFK BEOGRAD) Đurić Strahinja (SINĐELIĆ) Filipović Đorđe (SINĐELIĆ) Ilić Dušan (011) Janković Mihajlo (SINĐELIĆ) Janković Boško (FK VOŽDOVAC) Jevtić Veljko (OLE) Jevtić Mateja (SINĐELIĆ) Jovanović Stefan (OFK BEOGRAD) Marić OgnJen (LOKOMOTIVA) Milićević Andrija (SINĐELIĆ) Miljković Nenad (OFK BEOGRAD) Minić Aleksa (STUDENTSKI GRAD) Olujić Veljko (RADNIČKI (NB)) Pavlović Aleksandar (OFK BEOGRAD) Prodanović Nemanja (OLE) Šiklić Petar (BSK 1925) Slavković Mihailo (OFK BEOGRAD) Stojanović Filip (SINĐELIĆ) Tričković Mladen (OLE) Vasiljević Uroš (RADNIČKI (NB)) Živković Nikola (SINĐELIĆ)

2 – Aleksić Simon (RADNIČKI (NB)) Bajić Aleksandar (BEŽANIJA) Berček Danijel (LOKOMOTIVA) Bežanović Đorđe (BSK 1925) Ćirić Marko (LOKOMOTIVA) Čoadžija Nedeljko (OLE) CrnobrnJa Nikola (BEŽANIJA) Cvijović Filip (RADNIČKI (NB)) Dilić Aleksandar (DIF) Docić Ognjen (RADNIČKI (O)) Đorđević Dušan (BSK) Đorđević Miroslav (DIF) Filipović Aleksa (RADNIČKI (NB)) Kreća Zoran (BSK) Marinković Luka (BEŽANIJA) Marković Vladimir (RADNIČKI (NB)) Maslać Andrej (RADNIČKI (NB)) Matić Ivan (RADNIČKI (NB)) Milanović Ognjen (DIF) Mitković Vuk (FK VOŽDOVAC) Nakijevski Uroš (BSK) Negran Josif (ADA) Nikolić Stefan (IMT) Nikolić Marko (FK VOŽDOVAC) Oklješa Nemanja (BSK 1925) Olarević Srđan (SINĐELIĆ) Ostojić Filip (IMT) Pavlović Branko (RADNIČKI (O)) Petrović Jovan (ADA) Popović Andrija (STUDENTSKI GRAD) Radojković Pavle (BSK 1925) RadonJić Draško (OLE) Ranković Relja (011) Ristić Dejan (BSK 1925) Savić Luka (SINĐELIĆ) Savinović Matija (IMT) Senić Mihajlo (RADNIČKI (NB)) Stanić Jovan (LOKOMOTIVA) Stanišić Miloš (RADNIČKI (O)) Stevanović Aleksa (STUDENTSKI GRAD) Stublinčević Jovan (FK VOŽDOVAC) Vasilov Stefan (RADNIČKI (O)) Vujić Predrag (SINĐELIĆ) Vukić Nikola (IMT) Živković Andreja (FK VOŽDOVAC)

1 – Alain Nicolas Bartolotti (ADA) Aleksić Luka (FK VOŽDOVAC) Arsenić Goran (FK VOŽDOVAC) Arsović Ilija (RADNIČKI (O)) Baić Aleksa (OFK BEOGRAD) Bogdanović Žarko (OLE) Borkanov Ognjen (ADA) Čolić Luka (FK VOŽDOVAC) Čurlić Luka (SINĐELIĆ) Dobrić Branko (BSK 1925) Đurašinović Đorđe (SINĐELIĆ) Gočanin Veljko (RADNIČKI (NB)) Ivanović Mateja (STUDENTSKI GRAD) Ivanović Nikola (BEŽANIJA) Jovanović Matej (LOKOMOTIVA) Jovanović Đorđe (RADNIČKI (NB)) Jović Saša (BSK 1925) Kitanović Ognjen (KOLUBARA) Klarić Filip (BSK) Knežević Stefan (BSK 1925) Komadina Nikola (RADNIČKI (NB)) Kuljić Marko (FK VOŽDOVAC) Lukešević Lazar (ADA) Lukić Petar (OLE) Lukić Marko (LOKOMOTIVA) Luković Lazar (ADA) Maksimović Milan (ADA) Manojlović Vuk (SINĐELIĆ) Marjanović Aleksa (OFK BEOGRAD) Martinović OgnJen (KOLUBARA) Masal Filip (BSK) Mašić Luka (BEŽANIJA) Miladinović Srđan (SINĐELIĆ) Milić Isaac (STUDENTSKI GRAD) Mirić Nikola (BSK 1925) Mitković Andrija (SINĐELIĆ) Mitrić Petar (SINĐELIĆ) Mitrić Jovan (011) Mladenović Nikola (BSK) Mlađenović Lazar (OLE) Muždeka Aleksandar (011) Nastić Luka (011) Nikolić Strahinja (OFK BEOGRAD) Nikolić Milan (FK VOŽDOVAC) Nuridini Dino (BSK) Ostojić OgnJen (KOLUBARA) Pantelić Aleksa (RADNIČKI (NB)) Petrović David (RADNIČKI (O)) Petrović Vladislav (OLE) Pjević Vuk (BSK 1925) Popov Ognjen (BSK) Popović Andrija (BSK 1925) Rakić Mihajlo (FK VOŽDOVAC) Ratković Filip (STUDENTSKI GRAD) Savić Aleksandar (011) Savić Stefan (011) Sklabinski Uroš (STUDENTSKI GRAD) Slavković VelJko (OLE) Stajić Uroš (BEŽANIJA) Stanković Nikola (OLE) Stanković Robert (KOLUBARA) Stanković Lazar (DIF) Stanojković Veljko (OFK BEOGRAD) Stevanović Ognjen (FK VOŽDOVAC) Stojanović NemanJa (KOLUBARA) Šušović Jovan (BSK 1925) Velićanski Luka (IMT) Vojnović Vukašin (RADNIČKI (O)) Vudragović Luka (BSK 1925) Vuković Aleksandar (BSK) Zarić Igor (KOLUBARA) Zarić Mateja (SINĐELIĆ) Žarković Stefan (FK VOŽDOVAC) Živković Nikola (BEŽANIJA) Zlatanovski Aleksandar (ADA)

1 – AUTOGOL – Perić Matija (DIF) Stjepanović Nikola (RADNIČKI (O)) Tijanić Predrag (BSK) Vidaković Zoran (RADNIČKI (O))

 

2022 Web powered by Infostil agency, Omladinske lige Srbije Sva prava zadrzana