09 12 2022

TABELA: Zemun 82, Bežanija 65, Sinđelić 62, Lokomotiva 61, Kolubara 52, Brodarac 52, 011 50, Žarkovo 46, Radnički (NB) 46, IMT 46, BASK 45, BSK Borča 45, Zvezdara 45, Studentski grad 42, DIF 34, Železnik 34, Torlak 34, BSK (Bat) 22.

ŠAMPION – Zemun igrao baraž sa OFK Bačkom i plasirao se u Omladinsku ligu Srbije

ISPALI: DIF, Železnik, Torlak i BSK Batajnica

NOVI ČLANOVI: Ada i Rakovica, Internacional se vratio iz Omladinske lige Srbije

OMLADINCI – LISTA STRELACA

22 – Stefanović Mihajlo (STUDENTSKI GRAD)

20 – Mitrić Marko (TORLAK)

15 – Lazarević Jovica (OFK ŽARKOVO)

14 – Radosavljević Đorđe (LOKOMOTIVA) Ružić Siniša (IMT)

13 – Janković Veljko (STUDENTSKI GRAD) Sofrenić Rastko (KOLUBARA) Trikić Dejan (STUDENTSKI GRAD)

12 – Erović Luka (BEŽANIJA) Petrov Simeon (BASK) Stojanović Nikola (KOLUBARA)

11 – Kantar Nikola (RADNIČKI (NB)) Karalejić Marko (BSK 1925) Marković Luka (ZVEZDARA) Pavlović Ljubomir (ZEMUN)

10 – Dokić Vuk (011) Gligorijević Milan (011) Kušljić Luka (DIF) Mešanović Damir (LOKOMOTIVA) Pahomov Kiril (OFK ŽARKOVO) ŠlJukić Luka (BASK) Stajković Lazar (BRODARAC)

9 – Burovac Stefan (IMT) Križan Aleksandar (ZEMUN) Milošević Andrija (IMT) Radulović Nikša (BEŽANIJA) Ratkov Petar (DIF)

8 – Ćulibrk Marko (TORLAK) Đorđević Marko (BSK) Đurđević Aleksa (KOLUBARA) Karić Nikola (SINĐELIĆ) Rebić Jovan (BSK) Samardžić Jovan (ZVEZDARA) Subotić Luka (LOKOMOTIVA)

7 – Ašćerić Nedeljko (RADNIČKI (NB)) Avramović Danijel (BASK) Cakić Dušan (ZEMUN) Đurđević Nikola (ZEMUN) Grijaković Pavle (BRODARAC) Spasojević Lazar (SINĐELIĆ) Zečević Kosta (BRODARAC)

6 – Božić Veljko (BEŽANIJA) Janković Boris (IMT) Jongkwan Lee (RADNIČKI (NB)) Jović Ognjen (SINĐELIĆ) Kajganić Veljko (DIF) Mastilović Nikola (ZEMUN) Popović Đorđe (DIF) Radovanović Dušan (SINĐELIĆ) Rančić Luka (BSK) Ristić Aleksandar (SINĐELIĆ) Spasenović Đorđe (IMT)

5 – Aleksić Strahinja (ŽELEZNIK 1930) Bjelanović Đorđe (SINĐELIĆ) Čupić Dragan (STUDENTSKI GRAD) Deljanin Aleksa (011) Dragojlović Danilo (BRODARAC) Dragojlović Luka (LOKOMOTIVA) Lazarević Luka (ZEMUN) Maksimovski Dimitrije (IMT) Mitrović Andrija (BASK) Pejić Radomir (LOKOMOTIVA) Petrović Mateja (ŽELEZNIK 1930) Ramdedović Belmin (BRODARAC) Šabović Minja (BRODARAC) Slavković Mateja (011) Stevović Stevan (SINĐELIĆ) Šuškavčević Dušan (ZEMUN) Todorović Nikola (ZEMUN) Tošić Stefan (BEŽANIJA) Vukićević Vuk (SINĐELIĆ)

4 – Brajković Radovan (SINĐELIĆ) Avemarija Alesandro (OFK ŽARKOVO) Biberdžić Stefan (IMT) Dejanović StrahinJa (KOLUBARA) Đukić Mladen (BEŽANIJA) Karaica Nikola (BEŽANIJA) Kuzmanović Veljko (ZEMUN) Ostojić Lazar (KOLUBARA) Padežanin Nemanja (STUDENTSKI GRAD) Petković Nikola (KOLUBARA) Pupovac Viktor (BASK) Radić Pavle (ŽELEZNIK 1930) Savić Marko (ŽELEZNIK 1930) Stanković Nikolaj (011) Teodosin Mihajlo (ŽELEZNIK 1930) Todorović Jovan (RADNIČKI (NB)) Tomić Aleksandar (RADNIČKI (NB)) Tošić Matija (DIF) Travica Stefan (OFK ŽARKOVO) Vukajlović David (LOKOMOTIVA) Živanić Marko (BASK)

3 – Barbulović Jovan (LOKOMOTIVA) Ćirković Lazar (ZVEZDARA) Čumić Aleksandar (ŽELEZNIK 1930) Ćupurdija Petar (ŽELEZNIK 1930) Dobrić Stevan (OFK ŽARKOVO) Đorđev Andrej (ZEMUN) Đorđević Mihailo (BEŽANIJA) Đorđević Damjan (BEŽANIJA) Đurić Miloš (OFK ŽARKOVO) Ikonov Nikola (SINĐELIĆ) Jančić Nikola (BASK) Jovanović Nikola (ZEMUN) Kapuran Strahinja (BSK 1925) Krantić Luka (LOKOMOTIVA) Kuč Mihajlo (LOKOMOTIVA) Analyticom Lutovac Aleksa (LOKOMOTIVA) Marinković Aleksa (ZEMUN) Mihajlović Jovan (OFK ŽARKOVO) Mihajlović Jovan (BASK) Mikić Strahinja (OFK ŽARKOVO) Milošević Mateja (ZVEZDARA) Mitrović Marko (IMT) Nikolić Rastko (011) Ostojić Nemanja (RADNIČKI (NB)) Pavlović Jovan (SINĐELIĆ) Petrović Christian (TORLAK) Petrović-Romo Dragan (011) Radak Marko (BRODARAC) Radojević Todor (STUDENTSKI GRAD) Rašljanin Jasin (BRODARAC) Savić Luka (BSK) Šešelj Vojislav (BSK 1925) Sretenović Petar (BRODARAC) Stojanović Ivan (ZVEZDARA) Stojanović NemanJa (BASK) Stojanović Stefan (ZVEZDARA) Stolić Jovan (TORLAK) Subotić Milan (IMT) Tašić Darko (RADNIČKI (NB)) Teofilović Nikola (BASK) Tišma Ratko (BEŽANIJA) Vesić Jovan (OFK ŽARKOVO) Vranešević Matija (KOLUBARA) 2 – Vujić Milić (STUDENTSKI GRAD) Aćimović Marko (BRODARAC) Aleksić Miloš (ŽELEZNIK 1930) Antić Aleksandar (RADNIČKI (NB)) Azarić Marko (ZEMUN) Bogdanović Petar (DIF) Ćuk Andrija (IMT) Emini Elvis (BSK) Erić Jovan (ZEMUN) Grujić Andrej (OFK ŽARKOVO) Ilić Vuk (IMT) Ivanović Srđan (KOLUBARA) Ivković Lazar (RADNIČKI (NB)) Janković Nemanja (RADNIČKI (NB)) Jovanović Luka (SINĐELIĆ) Jovanović Aleksa (STUDENTSKI GRAD) Jovanović Aleksa (ZEMUN) Kajtez Marko (BASK) Lazarević-Živojinović Lazar (OFK ŽARKOVO) Magdić David (IMT) Masal Darko (IMT) Milanović Mitar (ZEMUN) Milanović Nikola (BASK) Mitić Ivan (ZVEZDARA) Nedeljković Lazar (RADNIČKI (NB)) Nedeljković Vladimir (BSK) Nenadović Aleksa (ZEMUN) Novićević Slobodan (SINĐELIĆ) Novković Luka (RADNIČKI (NB)) Obradović Danilo (STUDENTSKI GRAD) Pajović Nikola (BRODARAC) Petković Marko (DIF) Petković Konstantin (ZVEZDARA) Petrić Rade (BSK) Petrović Petar (BRODARAC) Petrović Aleksandar (IMT) Radojević Marko (BRODARAC) Radunović Aleksa (BSK 1925) Rajković Dušan (RADNIČKI (NB)) Raković Dušan (ZVEZDARA) Ranđelović Petar (ZVEZDARA) Reljić Mića (ZVEZDARA) Ristović Nikola (ZEMUN) Rogulić Stefan (BASK) Rudakijević Mihajlo (BSK 1925) Šabanović David (IMT) Siječo Pavle (RADNIČKI (NB)) Sinadinović Aleksa (SINĐELIĆ) Sretenović Veljko (RADNIČKI (NB)) Stajić Vojislav (STUDENTSKI GRAD) Stojadinović Nemanja (STUDENTSKI GRAD) Stojaković Miloš (BRODARAC) Stošić Aleksandar (011) Todorović Srđan (ŽELEZNIK 1930) Tomić Marko (BSK 1925) Vidović Stefan (DIF) Vuletić Luka (BRODARAC) Zečević Aleksandar (BRODARAC)

1 – Kovač Mateja (BSK 1925) MilJković Jovan (BSK) Ninković Marko (BASK) Šumarević Marko (011) Aleksić David (LOKOMOTIVA) Antić Nemanja (LOKOMOTIVA) Baić Aleksandar (KOLUBARA) Baković Marko (TORLAK) Batoćanin Lazar (SINĐELIĆ) Bin Hamid Adam (IMT) Bogićević Lazar (RADNIČKI (NB)) Borčić Marko (BRODARAC) Brborić Vladan (BEŽANIJA) Bunić Vuk (ŽELEZNIK 1930) Čepić Filip (ZVEZDARA) Ćosić Filip (RADNIČKI (NB)) Cvetojević Igor (BSK 1925) Delibašić Petar (BSK) Denković Vuk (IMT) Dimitrijević Lazar (011) Dimitrios Kiriazis (011) Dominić Strahinja (011) Đorđević Aleksandar (BSK) Đukanović Ognjen (RADNIČKI (NB)) Đuković Đorđe (IMT) Đurđević NemanJa (KOLUBARA) Đurić Veljko (OFK ŽARKOVO) Đuričić Stefan (BRODARAC) Filipović Nikola (DIF) Filipović Uglješa (IMT) Gajić Nemanja (BSK) Gikić Vasilije (BEŽANIJA) Gojković Petar (ZVEZDARA) Grozdanoski Danilo (BASK) Isidorović Nemanja (ZEMUN) Janićijević Đorđe (IMT) Janjić David (OFK ŽARKOVO) Janjić Uroš (DIF) Janković Slobodan (ZVEZDARA) Josipović Nemanja (TORLAK) Jovanov Petar (BSK) Jovanov Aleksandar (TORLAK) Jovanović Nikola (SINĐELIĆ) Jović Saša (BSK 1925) Katić Miljan (OFK ŽARKOVO) Knežević Luka (ZVEZDARA) Kontić Milovan (BEŽANIJA) Kozić Nemanja (OFK ŽARKOVO) Kundak Mihailo (BSK) Lazarević Nemanja (DIF) Lazarević Luka (ŽELEZNIK 1930) Luković Đorđe (DIF) Majstorović Luka (BRODARAC) Maksimović Nemanja (011) Mandić Stefan (DIF) Manić Luka (SINĐELIĆ) Maričić Mihailo (OFK ŽARKOVO) Marković Aleksandar (RADNIČKI (NB)) Marković Ilija (BRODARAC) Marsenić Andrija (BASK) Marsenić Petar (SINĐELIĆ) Matić Marko (IMT) Matović Matija (SINĐELIĆ) Medojević Đorđe (ZEMUN) Miletić Jovan (LOKOMOTIVA) Milinković Mihailo (LOKOMOTIVA) Milošević Jovan (BRODARAC) Milovanović Igor (KOLUBARA) Mirković Luka (RADNIČKI (NB)) Mitrović Rastko (011) Mojsilović Uroš (BRODARAC) Mršević Vukašin (ZVEZDARA) Musović Despot (011) Nakijevski Uroš (BSK) Nenadić Petar (OFK ŽARKOVO) Nenezić Dušan (BSK) Nenezić Nikola (BSK) Nikolić Đorđe (DIF) Njamculović Mateja (ZEMUN) Novčić Ognjen (IMT) Ostojić Miloš (IMT) Padežanin Nikola (RADNIČKI (NB)) Pančić Matija (DIF) Pantić Tadija (ZEMUN) Paunović Stefan (ZEMUN) Petković Miodrag (BRODARAC) Petrović OgnJen (BASK) Pjević Vuk (BSK 1925) Popović Dragan (BEŽANIJA) Puletić Aleksa (IMT) Pušica Stefan (IMT) Radisavljević Stevan (DIF) Radojević Filip (OFK ŽARKOVO) Radovanović Lazar (BRODARAC) Rajković Igor (ŽELEZNIK 1930) Rak Viktor (BRODARAC) Rakić Nikola (IMT) Ruljić Jovan (IMT) Samardžić Aleksandar (BEŽANIJA) Šari Luka (ZVEZDARA) Savić Veljko (ZEMUN) Senić Nikola (LOKOMOTIVA) Simić Nikola (ZVEZDARA) Šimun Marko (STUDENTSKI GRAD) Skoko Đorđe (LOKOMOTIVA) Smukov Igor (ŽELEZNIK 1930) Stanimirović Nemanja (TORLAK) Stanković Đorđe (LOKOMOTIVA) Stanković Vlada (BSK 1925) Starčević David (RADNIČKI (NB)) Stojanov Aleksandar (RADNIČKI (NB)) Stojanović Uroš (BASK) Stojanović Aleksa (ZEMUN) Stojanović Mihajlo (LOKOMOTIVA) Stojanović Aleksa (BASK) Stolić Dario (LOKOMOTIVA) Svilar Aleksa (STUDENTSKI GRAD) Tapušković Ognjen (011) Uzelac Matej (SINĐELIĆ) Velikić Vukan (STUDENTSKI GRAD) Veseli Aleksandar (BASK) Vujović Mihailo (011) Zarić Stefan (BEŽANIJA) Zelić Mateja (011) Živanović Mihajlo David (ZVEZDARA) Živanović Miloš (LOKOMOTIVA) Zorić Andreja (IMT)

1 – AUTOGOL – Brajković Radovan (SINĐELIĆ) Kovač Mateja (BSK 1925) MilJković Jovan (BSK) Ninković Marko (BASK) Vujić Milić (STUDENTSKI GRAD) Šumarević Marko (011).

 

 

2022 Web powered by Infostil agency, Omladinske lige Srbije Sva prava zadrzana